Jeżeli szukasz ekskluzywnych butów ślubnych czy butów wieczorowych to jesteś w dobrych rękach. Nasza marka powstała z myślą o Tobie i Twoich potrzebach. Nie jesteśmy żadną masówką. Jesteśmy manufakturą z Warszawy, dla której liczy się dbałość o każdy detal.

Szyjemy w Polsce. Każda para jest starannie dopieszczana przez rzemieślników, którzy pasjonują się swoją pracą. Wykonujemy własnoręcznie ozdoby, które są używane przy naszych projektach.

Buty ślubne na zamówienie

Nasze buty ślubne szyjemy na zamówienie. Co to oznacza? Cały proces szycia rusza dopiero po złożeniu przez Ciebie zamówienia. Dzięki temu masz gwarancję, że buty zostały uszyte specjalnie dla Ciebie, nie zalegały na magazynie, ani nie były wcześniej mierzone, czy noszone. Dostajesz produkt najwyższej jakości. Dzięki szyciu na zamówienie masz możliwość personalizacji produktu takiej jak zmiana koloru skóry, czy wysokości obcasa. Takiej możliwości nie spotkasz w każdym sklepie.

Dodatkową zaletą szycia na zamówienie jest dbanie o środowisko. Luksusowe buty ślubne nie zalegają na półkach magazynowych, nie zajmują przestrzeni, ani nie są utylizowane wraz z nowym sezonem.

Buty na obcasie „dostępne od ręki”

Jedynym wyjątkiem jest zakładka „dostępne od ręki”. Tam znajdziesz produkty, które wysyłamy w ciągu 48 godzin po zaksięgowaniu wpłaty. Produkty są cały czas usuwane i dodawane, abyś widziała stan faktyczny naszego sklepu. Dodatkowo w zakładce tej czeka na Ciebie rabat.

Czy warto czekać na buty ślubne około trzech tygodni? Warto! Wygodne buty ślubne to podstawa udanego wesela. Musisz pamiętać, że buty ślubne będziesz miała na nogach przez kilkanaście godzin, dlatego powinny być wykonane z najwyższej jakości materiałów, aby Twoje stopy mogły oddychać. Sprawdź naszą kolekcję i zobacz jak cudowne może być polskie rzemiosło. W przypadku pytań zapraszamy serdecznie do kontaktu.

  • Filtr

    Filtr

    Obcas
    Zapięcie
    Cena