Damskie buty szyte na miarę

Buty robione na zamówienie w Polsce

Jesteśmy firmą z Warszawy specjalizującą się w szyciu butów ślubnych i wieczorowych oraz tworzeniu projektów indywidualnych dla naszych panien młodych. Nasza oferta skierowana jest do wymagających klientek, które pragną mieć unikalne i dopasowane do swoich potrzeb obuwie na najważniejszy dzień w swoim życiu.

Zasady składania zamówienia u nas są proste i elastyczne. Klientka może wybrać jeden z naszych modeli jako bazę projektu, który następnie zostanie dostosowany do jej preferencji. W każdym z naszych modeli istnieje możliwość zmiany koloru, co pozwala na idealne dopasowanie butów do kolorystyki ślubu.

Szpilki na zamówienie? W wielu modelach istnieje możliwość wyboru wysokości obcasa lub zamiany szpilki na słupek, co zapewnia im wygodę i komfort podczas całego dnia ślubu. Ponadto, oferujemy również klipsy obuwnicze, które mogą być dokupione jako dodatkowy element ozdobny.

Buty na obcasie na wymiar

Aby zapewnić pełną personalizację obuwia, projekt dopasowany do potrzeb klientki ustalamy mailowo. Dzięki temu możemy uwzględnić wszelkie szczegóły i preferencje, a także wycenić indywidualnie cały projekt. Nasz zespół doświadczonych szewców zadba o to, aby buty ślubne były idealnie dopasowane do wymagań klientki i spełniały jej oczekiwania.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i stworzenia wyjątkowego obuwia ślubnego lub wieczorowego, które będzie odzwierciedlać indywidualny styl i charakter naszych klientek. Dajemy możliwość stworzenia butów na zamówienie, które będą nie tylko piękne, ale również wygodne i funkcjonalne. Poniżej prezentujemy nasze personalizowane buty damskie, szyte na miarę.

Tak mogą wyglądać Twoje buty ślubne.

błękitne buty ślubne
buty ślubne błękitne