Sekrety wyboru idealnych butów dla każdej kobiety.

W świecie mody i stylu, szpilki są nieodłącznym elementem garderoby każdej eleganckiej kobiety. Mimo tego, iż buty na wysokim obcasie nie należą do najwygodniejszych – są częstym wyborem kobiet. Bo uwielbiamy czuć się kobieco. Niekiedy jednak płacimy za to wysoką ceną w postaci bólu stóp i otarć. Jest trik, który pomoże Ci dłużej cieszyć się wygodnymi butami na obcasie. W tym artykule odkryjemy tajemnice i podpowiemy, co należy zrobić, aby zapewnić sobie maksymalny komfort i pewność siebie podczas noszenia szpilek.

Które palce skleić, aby przyniosło efekt?

Ten TRIK sklejenia palców wykorzystują modelki, aktorki i celebrytki na całym świecie, które przez swój zawód nie rozstają się z wysokimi obcasami. Jest on bardzo prosty do wykonania. Polega na sklejeniu plastrem bez opatrunku dwóch palców u stopy, a dokładniej trzeciego i czwartego (licząc od największego palca). 

Jak to działa i jak to możliwe, że sklejenie palców do szpilek może pomóc zmniejszyć ból podczas ich noszenia?  Między tymi palcami znajduje się nerw śródstopia, który jest odpowiedzialny za ból podbicia. Sklejenie palców pomoże Ci zdecydowanie dłużej cieszyć się wygodą podczas noszenia butów na obcasie.  

Proste, prawda?

brokatowe szpilki damskie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.