Miss Intercontinental to dla nas wyróżnienie. Faustyna Wespińska reprezentuje Polskę, a my dołożyliśmy wszystkich starań, aby wyglądała jak najpiękniej.

Po sukni koktajlowej kolejnym wyzwaniem przed jakim stanęliśmy był projekt butów dla sukni wieczorowej stworzonej przez Be Mine by Maja Florkiewicz. W tym wypadku postawiliśmy na elegancką klasykę. Buty zostały wykonane ze skóry zamszowej w kolorze butelkowej zieleni, ze złotym akcentem. Projekt tych butów był dla nas ogromną przyjemnością i tak przypadł nam do gustu, że podstanowiliśmy go wprowadzić do stałej sprzedaży.

„”Krem pistacjowy” to nie tylko buty ślubne. Są to buty, które może założyć świadkowa, mama, czy gość. Możesz je później wykorzystać na wiele okazji. Dzięki temu, że są wykonane z naturalnej skóry, z obcasem w formie słupka, dadzą mi ogromny komfort noszenia przez całą noc.

Jak Wam się podoba Faustyna Wespińska w sukni wieczorowej? My uważamy, że wygląda zjawiskowo, a kolor butelkowej zieleni dodaje jej uroku i kobiecości.

Oceńcie sami.

 

 

Suknia wieczorowa: https://www.instagram.com/bemine_by_majaflorkiewicz/

Zdjęcia: https://www.instagram.com/studioslon/

Makijaż: https://www.instagram.com/julita_dyszkiewicz_makeup/

Fryzura: https://www.instagram.com/gabi.szymanskamakeup/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.