Jeżeli szukasz idealnych butów ślubnych, należy wziąć pod uwagę kilka czynników. Nie wiesz od czego zacząć? Podpowiemy.

 

  • Nie zostawiaj zakupu butów ślubnych na ostatnią chwilę. Często na wymarzone pantofelki musimy czekać nawet do trzech miesięcy. Pamiętaj, że potrzebujesz butów już do przymiarek sukni ślubnej, dlatego jak tylko wybierzesz odpowiednią kreację na swój wielki dzień, od razu rozejrzyj się za bucikami. W ten sposób unikniesz stresu, a na zdjęcie miary przyjdziesz w pełni przygotowana.
  • Zwróć uwagę na charakter swojej sukni ślubnej. Zastanów się, czy chcesz, aby buty ślubne były jej dopełnieniem, neutralnym dodatkiem,  czy chcesz, aby dodały pazura całej stylizacji, wtedy możesz wybrać błyszczące buty ślubne z kryształkami.
  • Przy wyborze butów ślubnych bardzo ważne jest miejsce ceremonii i wesela. Jeżeli decydujesz się na ślub w plenerze, polecamy buty ślubne na słupku. Dzięki szerokiemu obcasowi nie będziesz się zapadać w trawie, co będzie dodatkową wygodą i komfortem.
  • Jakie buty nosisz na co dzień? Jeżeli Twoja stopa nie jest przyzwyczajona do wysokich szpilek, nie ryzykuj ich zakupu na swój Wielki Dzień, Jest wiele modeli na obcasie medium high, 6-8 cm. Jeżeli dobrze czujesz się w butach płaskich, rozejrzyj się za ślubnymi baletkami czy sandałkami.
  • Wybierz buty z naturalnych materiałów. Pamiętaj, że będziesz miała je na nogach około 12 godzin, dlatego zadbaj o komfort swoich stóp. Niewygodne buty mogą zrujnować Twoje wesele.
  • Rozchodź buty w domu. Każde skórzane buty potrzebują czasu, aby dopasować się idealnie do stopy.

Wybór dodatków jest bardzo istotny, wymaga przemyślenia. Dlatego warto poświęcić temu czas, aby całość stylizacji była spójna, a Panna Młoda mogła oddać się całkowicie Uroczystej Chwili.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.