Ślub i wesele w kolorze różowym.

Kolorem roku 2023 według Pantone jest Viva Magenta — jak go użyć w swoim projekcie ślubnym? Podpowiadamy! 

Kolor roku 2023 według Instytutu Pantone został wybrany! W 2023 roku najbardziej na topie będzie kolor Viva Magenta, czyli głęboka czerwień wpadająca nieco w róż.

Viva Magenta to kolor odważny, wibrujący, żywiołowy, buntowniczy i radosny. Ten wyjątkowy odcień czerwieni nie jest jednak w żadnym calu agresywny – wręcz przeciwnie, mnóstwo w nim łagodności i ciepła.

Nic dziwnego więc, że będzie także królował na ślubach i weselach. 

Zastanawiasz się nad wykorzystaniem Viva Magenta we własnym projekcie na wielki dzień? 

Z pewnością kolor ten jest odważny, jednak zaskakująco dobrze sprawdza się w zakresie uroczystości weselnych.

Niezależnie od tego, czy chcesz  zaplanować całą uroczystość w kolorze magenta, czy też wpleść ją jedynie w detalach, każdy znajdzie coś dla siebie. 

 

Ten głęboki kolor stworzy niesamowity klimat na przyjęciu i podkreśli jego elegancję. Z czym go łączyć?

Jeśli jesteś gotowy, aby wprowadzić ten kolor na swoim przyjęciu, kwiaty w kolorze Viva Magenta powinny być centralnym punktem weselnej palety kolorów.  

Zadbaj o piękną dekorację Kościoła czy miejsca ceremonii, która już podczas składania przysięgi wprowadzi gości w odpowiedni klimat. 

Następnie skup się na ściance za parą młodą, która będzie centralnym punktem imprezy. To w tym miejscu powstanie podczas wesela wiele zdjęć. 

Viva Magenta centralnym punktem twojego bukietu.

Kolor przewodni musi obowiązkowo pojawić się także w Twoim bukiecie ślubnym. To zepnie całość i sprawi, że Twoja stylizacja będzie spójna z koncepcją całego wesela. 

Możesz zdecydować się na wplecenie tego koloru jako delikatnego elementu, a także wybrać opcję bukietu w różnych odcieniach różu. 

Od czego zacząć planowane ślubu w kolorze Magenta?

Jeżeli decydujesz się na kolor Magenta jako kolor przewodni Twojego wesela, możesz postawić na zaproszenia ślubne w tym kolorze. Wprowadzą one gości w klimat wesela i będą pięknie komponowały się z papeterią ślubną.

Takie dodatki możesz wykorzystać podczas robienia zdjęć detali. Przekaż je fotografowi, a dzięki temu otrzymasz spójny reportaż. 

Tort weselny w kolorze Magenty.

Z tortem weselnym może być podobnie jak z bukietem Panny Młodej. Możesz wybrać głęboki kolor Magenty w dodatkach na torcie, lub zamówić tort w całości w tym energetycznym kolorze. 

Ważne jest, aby zadbać o wyeksponowanie tortu. Czasem wystarczą piękne, przezroczyste postumenty, które dodadzą elegancji. 

Cudowną atrakcję dla gości, którzy są wielbicielami słodkości, będzie stanowił słodki stół. Tutaj także możesz przemycić kolor przewodni wesela. 

Dodatki dla Pana Młodego w kolorze Magenta.

Jeżeli nie chcesz, nie musisz od razu namawiać Pana Młodego na garnitur w kolorze Magenty. Z takim kolorem przewodnim pięknie będzie wyglądał garnitur w kolorze granatu, zieleni, czerni oraz beżu. 

Pomyśl jednak o delikatnym akcencie, takim jak butonierka. 

Kolczyki w kolorze Magenta.

Kolczyki w kolorze Magenta sprawią, że Twoja stylizacja będzie wyglądała kompletnie. Możesz zdecydować  się na kolczyki z kamieni Svarovskiego, które pięknie będą odbijały światło i stanowiły subtelny dodatek, lub postawić na duże formy np. w kształcie kwiatów. 

Wybierz to, co jest dla Ciebie komfortowe i działaj według własnej intuicji i głosu serca. 

Buty ślubne w kolorze Magenty.

Możesz podkręcić swoją stylizację butami w kolorze Magenty. Buty ślubne z ozdobami w tym kolorze będą stanowiły piękne uzupełnienie Twojej wyjątkowej sukni ślubnej.

W naszej ofercie znajdziesz sandałki ślubne w kolorze Magenty z piórami. Zostały wykonane z naturalnej skóry zamszowej, dzięki czemu są bardzo plastyczne i pięknie dopasowują się do stopy. 

Ten model jesteśmy w stanie wykonać również bez piór, a także na obcasie w kształcie słupka (rekomendujemy, jeśli Twój ślub lub wesele odbywa się w plenerze). 

Sprawdź je teraz: https://yesishoe.pl/produkt/buty-wieczorowe-josephine/

Sukienki dla druhen w kolorze Magenta.

Jeśli masz kilka druhen, przemyśl kwestię ich ubioru. Druhny w kolorze Magenta będą stanowiły piękne tło dla Twojej ślubnej sukienki. 

Ślub w kolorze Magenty jest na pewno pełen energii! Mamy jednak świadomość, że kolor ten jest odważny i nie każdy się na niego może zdecydować.

A jak jest z Tobą? Wybrałabyś kolor Viva Magenta jako kolor przewodni własnego ślubu? Zerknij na nasze buty ślubne w tym kolorze.

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.